| Nazwa marki: | RUYA |
| MOQ: | 1 ZESTAW |
| Cena: | negocjowalne |
| Czas dostawy: | 3 miesiące |
| Warunki płatności: | T/T |
Dwuosiowy elektryczny gramofon posiada dwa stopnie swobody ruchu w osi azymutu (X) i osi pasma (Y).To dwuwymiarowe urządzenie do testowania precyzji stołowej jest głównie stosowane do testowania i kalibracji pozycji, prędkość, huśtawka i inne funkcje urządzeń i komponentów inercyjnych.
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Waga ładunku | 20 kg |
| Średnica stołu | F450 mm |
| Płaskość stołu | 00,02 mm |
| Wynik z tabeli | 00,02 mm |
| Dokładność obrotowa podwójnej osi | ± 2′′ |
| Perpendykularność dwustronnej osi | ± 2′′ |
| Przecinek dwustronnej osi | F0,5 mm średnicy kuli |
| Błąd pozycjonowania | ramy zewnętrzne: ±2′′ Wnętrze ramy: ±2′′ |
| Pozycjonowanie powtarzalność pozycji kątowej | ± 2′′ |
| Zakres stawek | Wewnętrzna ramka: 0,01°/s ~ 1000°/s Wymagania w zakresie bezpieczeństwa: |
| Dokładność wskaźnika | ω ≤ 1°/s: 2*10−3 (1° średnia) 1°/s ≤ ω < 10°/s: 2*10−4 (10° średnia) ω ≥ 10°/s: 2*10−5 (średnia 360°) |
| Maksymalne przyspieszenie kątowe | Wnętrze ramy: ≥ 500°/s2 ramy zewnętrzne: ≥ 200°/s2 |
| Użytkownik | Dostosowywalne |
| Waga | ≤ 200 kg |
| Nazwa marki: | RUYA |
| MOQ: | 1 ZESTAW |
| Cena: | negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Drewniane pudełko |
| Warunki płatności: | T/T |
Dwuosiowy elektryczny gramofon posiada dwa stopnie swobody ruchu w osi azymutu (X) i osi pasma (Y).To dwuwymiarowe urządzenie do testowania precyzji stołowej jest głównie stosowane do testowania i kalibracji pozycji, prędkość, huśtawka i inne funkcje urządzeń i komponentów inercyjnych.
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Waga ładunku | 20 kg |
| Średnica stołu | F450 mm |
| Płaskość stołu | 00,02 mm |
| Wynik z tabeli | 00,02 mm |
| Dokładność obrotowa podwójnej osi | ± 2′′ |
| Perpendykularność dwustronnej osi | ± 2′′ |
| Przecinek dwustronnej osi | F0,5 mm średnicy kuli |
| Błąd pozycjonowania | ramy zewnętrzne: ±2′′ Wnętrze ramy: ±2′′ |
| Pozycjonowanie powtarzalność pozycji kątowej | ± 2′′ |
| Zakres stawek | Wewnętrzna ramka: 0,01°/s ~ 1000°/s Wymagania w zakresie bezpieczeństwa: |
| Dokładność wskaźnika | ω ≤ 1°/s: 2*10−3 (1° średnia) 1°/s ≤ ω < 10°/s: 2*10−4 (10° średnia) ω ≥ 10°/s: 2*10−5 (średnia 360°) |
| Maksymalne przyspieszenie kątowe | Wnętrze ramy: ≥ 500°/s2 ramy zewnętrzne: ≥ 200°/s2 |
| Użytkownik | Dostosowywalne |
| Waga | ≤ 200 kg |