| Nazwa marki: | RUYA |
| Numer modelu: | 2st580-ah |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena: | negocjowalne |
| Czas dostawy: | 3-4 miesiące |
| Warunki płatności: | T/T |
Dwuosiowy, ręczny, cyfrowy stół obrotowy z wyświetlaczem 2ST580-AH z podnośnikiem przeznaczony jest do statycznej symulacji położenia dwóch stopni swobody pierścienia wewnętrznego i zewnętrznego badanych elementów, indywidualnie lub jednocześnie. Ten precyzyjny przyrząd nadaje się również do wykrywania dokładności wyjściowego kąta i kalibracji elementów elementu testowego.
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Załaduj ciężar | 40 kg |
| Średnica stołu | Ф580mm |
| Płaskość stołu | 0,02 mm |
| Bicie stołu | 0,02 mm |
| Dokładność obrotowa dwuosiowa | ±3″ |
| Prostopadłość podwójnej osi | ±3″ |
| Przecięcie Dwuosiowe | Kulka o średnicy Ф0,5 mm |
| Błąd pozycjonowania pozycji kątowej | Rama zewnętrzna: ±5″ Rama wewnętrzna: ±5″ |
| Powtarzalność położenia kątowego | ±2″ |
| Zakres obrotu kąta | Rama wewnętrzna: Ciągły obrót Rama zewnętrzna: ±90° |
| Tryb wyświetlania | Stopień: 0,0000-359,9999° Stopnie, minuty i sekundy: 0°0′0″-359°59′59″ Radian: 0,0000-6,2832 |
| Rozdzielczość wyświetlacza | 0,0001° |
| Zakres podnoszenia | 200mm |
| Nazwa marki: | RUYA |
| Numer modelu: | 2st580-ah |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena: | negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Drewniana skrzynia |
| Warunki płatności: | T/T |
Dwuosiowy, ręczny, cyfrowy stół obrotowy z wyświetlaczem 2ST580-AH z podnośnikiem przeznaczony jest do statycznej symulacji położenia dwóch stopni swobody pierścienia wewnętrznego i zewnętrznego badanych elementów, indywidualnie lub jednocześnie. Ten precyzyjny przyrząd nadaje się również do wykrywania dokładności wyjściowego kąta i kalibracji elementów elementu testowego.
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Załaduj ciężar | 40 kg |
| Średnica stołu | Ф580mm |
| Płaskość stołu | 0,02 mm |
| Bicie stołu | 0,02 mm |
| Dokładność obrotowa dwuosiowa | ±3″ |
| Prostopadłość podwójnej osi | ±3″ |
| Przecięcie Dwuosiowe | Kulka o średnicy Ф0,5 mm |
| Błąd pozycjonowania pozycji kątowej | Rama zewnętrzna: ±5″ Rama wewnętrzna: ±5″ |
| Powtarzalność położenia kątowego | ±2″ |
| Zakres obrotu kąta | Rama wewnętrzna: Ciągły obrót Rama zewnętrzna: ±90° |
| Tryb wyświetlania | Stopień: 0,0000-359,9999° Stopnie, minuty i sekundy: 0°0′0″-359°59′59″ Radian: 0,0000-6,2832 |
| Rozdzielczość wyświetlacza | 0,0001° |
| Zakres podnoszenia | 200mm |