| Nazwa marki: | RUYA |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena: | negocjowalne |
| Czas dostawy: | 2-3 miesiące |
| Warunki płatności: | T/T |
Jednoosiowy elektryczny gramofon to specjalny precyzyjny sprzęt z funkcjami takimi jak prędkość, pozycja i obrót, opracowany do testów badawczych, debugowania produkcyjnego, testowania i kalibracji żyroskopów światłowodowych i IMU. Ma stabilną wydajność, niezawodne działanie, prostą obsługę, łatwą przenośność, niski koszt i inne cechy. Sprzęt może być również używany do eksperymentalnych testów innych elementów i jednostek inercyjnych.
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Załaduj ciężar | 30 kg |
| Średnica stołu | Ф300mm |
| Płaskość stołu | 0,02 mm |
| Bicie stołu | 0,02 mm |
| Dokładność obrotowa osi | ±2″ |
| Błąd pozycjonowania pozycji kątowej | ±2″ |
| Powtarzalność położenia kątowego | ±2″ |
| Zakres stawek | ±0,0001°/s~±500°/s |
| Dokładność stawki | ω≤1°/s: 2*10⁻³ (średnio 1°) 1°/s≤ω<10°/s: 2*10⁻⁴ (średnio 10°) ω≥10°/s: 2*10⁻⁵ (średnia 360°) |
| Maksymalne przyspieszenie kątowe | ≥100°/s² |
| Nazwa marki: | RUYA |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena: | negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Drewniane pudełko |
| Warunki płatności: | T/T |
Jednoosiowy elektryczny gramofon to specjalny precyzyjny sprzęt z funkcjami takimi jak prędkość, pozycja i obrót, opracowany do testów badawczych, debugowania produkcyjnego, testowania i kalibracji żyroskopów światłowodowych i IMU. Ma stabilną wydajność, niezawodne działanie, prostą obsługę, łatwą przenośność, niski koszt i inne cechy. Sprzęt może być również używany do eksperymentalnych testów innych elementów i jednostek inercyjnych.
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Załaduj ciężar | 30 kg |
| Średnica stołu | Ф300mm |
| Płaskość stołu | 0,02 mm |
| Bicie stołu | 0,02 mm |
| Dokładność obrotowa osi | ±2″ |
| Błąd pozycjonowania pozycji kątowej | ±2″ |
| Powtarzalność położenia kątowego | ±2″ |
| Zakres stawek | ±0,0001°/s~±500°/s |
| Dokładność stawki | ω≤1°/s: 2*10⁻³ (średnio 1°) 1°/s≤ω<10°/s: 2*10⁻⁴ (średnio 10°) ω≥10°/s: 2*10⁻⁵ (średnia 360°) |
| Maksymalne przyspieszenie kątowe | ≥100°/s² |