|
|
| Nazwa marki: | RUYA |
| Numer modelu: | 2DT1000GZ |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena: | negocjowalne |
| Czas dostawy: | 3-4 miesiące |
| Warunki płatności: | T/T |
| Specyfikacja | Parametr |
|---|---|
| Zakres roboczy pozycji kątowej (mechaniczny) | Azymut: ±185° Skok: -5° do +95° |
| Zakres roboczy pozycji kątowej (elektryczny) | Azymut: ±180° Skok: 0° do +90° |
| Waga | <300 kg |
| Ładowność | >200 kg |
| Enkoder absolutny | Z zerowym odniesieniem |
| Zakres stawek | Azymut i wysokość: Szybki ruch: 5°-10°/s Zwolnione tempo: 20′/s Precyzyjny ruch: 2″/s |
| Maksymalne przyspieszenie | ≥3°/s² |
| Błąd obrotu pochylenia | <±3″ |
| Pionowość | ≤5″ |
| Połączona dokładność wskazywania w dwóch osiach | ≤5″ (kompleksowa dokładność systemu) |
| Dokładność śledzenia | 1″/10 s, 2″/10 min (kompleksowa dokładność systemu) |
| Dokładność pozycjonowania pozycji kątowej | <±3″ |
| Powtarzalność pozycjonowania kątowego | <±1,5″ |
| Rozdzielczość pozycjonowania położenia kątowego | <0,36″ |
|
|
| Nazwa marki: | RUYA |
| Numer modelu: | 2DT1000GZ |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena: | negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Drewniana skrzynia |
| Warunki płatności: | T/T |
| Specyfikacja | Parametr |
|---|---|
| Zakres roboczy pozycji kątowej (mechaniczny) | Azymut: ±185° Skok: -5° do +95° |
| Zakres roboczy pozycji kątowej (elektryczny) | Azymut: ±180° Skok: 0° do +90° |
| Waga | <300 kg |
| Ładowność | >200 kg |
| Enkoder absolutny | Z zerowym odniesieniem |
| Zakres stawek | Azymut i wysokość: Szybki ruch: 5°-10°/s Zwolnione tempo: 20′/s Precyzyjny ruch: 2″/s |
| Maksymalne przyspieszenie | ≥3°/s² |
| Błąd obrotu pochylenia | <±3″ |
| Pionowość | ≤5″ |
| Połączona dokładność wskazywania w dwóch osiach | ≤5″ (kompleksowa dokładność systemu) |
| Dokładność śledzenia | 1″/10 s, 2″/10 min (kompleksowa dokładność systemu) |
| Dokładność pozycjonowania pozycji kątowej | <±3″ |
| Powtarzalność pozycjonowania kątowego | <±1,5″ |
| Rozdzielczość pozycjonowania położenia kątowego | <0,36″ |