|
|
| Nazwa marki: | RUYA |
| Numer modelu: | 3DT650-A |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena: | negocjowalne |
| Czas dostawy: | 3-4 miesiące |
| Warunki płatności: | T/T |
Trójosiowy stół obrotowy do testowania przeciwzakłóceniowego nawigacji 3DT650-A to precyzyjne urządzenie zdolne do obrotu w trzech niezależnych osiach (pochylenie, przechylenie i odchylenie). Ten zaawansowany sprzęt znajduje szerokie zastosowanie w lotnictwie, badaniach naukowych i automatyce przemysłowej, gdzie wymagane jest precyzyjne wieloosiowe sterowanie ruchem.
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Załaduj ciężar | 20 kg |
| Średnica stołu | Ф600mm |
| Płaskość stołu | 0,02 mm |
| Bicie stołu | 0,02 mm |
| Dokładność obrotowa trzech osi | ±3″ |
| Prostopadłość trzech osi | ±3″ |
| Przecięcie Trzech Osi | Kulka o średnicy Ф0,5 mm |
| Błąd pozycjonowania pozycji kątowej | ±0,1° |
| Zakres stawek | Rama wewnętrzna: ≤3600°/s Rama środkowa: ≤20°/s Rama zewnętrzna: ≤20°/s |
| Zakres obrotu | Rama wewnętrzna: ciągły obrót Rama środkowa: -90°~+90° Rama zewnętrzna: ciągły obrót |
| Maksymalne przyspieszenie kątowe | Rama wewnętrzna: ≥60°/s² Rama środkowa: ≥20°/s² Rama zewnętrzna: ≥20°/s² |
| Pierścień ślizgowy użytkownika | Możliwość dostosowania |
| Maksymalny rozmiar przedmiotu obrabianego | Ф600*450 |
| Kąt widzenia | ≤15° |
|
| Nazwa marki: | RUYA |
| Numer modelu: | 3DT650-A |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena: | negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Drewniana skrzynia |
| Warunki płatności: | T/T |
Trójosiowy stół obrotowy do testowania przeciwzakłóceniowego nawigacji 3DT650-A to precyzyjne urządzenie zdolne do obrotu w trzech niezależnych osiach (pochylenie, przechylenie i odchylenie). Ten zaawansowany sprzęt znajduje szerokie zastosowanie w lotnictwie, badaniach naukowych i automatyce przemysłowej, gdzie wymagane jest precyzyjne wieloosiowe sterowanie ruchem.
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Załaduj ciężar | 20 kg |
| Średnica stołu | Ф600mm |
| Płaskość stołu | 0,02 mm |
| Bicie stołu | 0,02 mm |
| Dokładność obrotowa trzech osi | ±3″ |
| Prostopadłość trzech osi | ±3″ |
| Przecięcie Trzech Osi | Kulka o średnicy Ф0,5 mm |
| Błąd pozycjonowania pozycji kątowej | ±0,1° |
| Zakres stawek | Rama wewnętrzna: ≤3600°/s Rama środkowa: ≤20°/s Rama zewnętrzna: ≤20°/s |
| Zakres obrotu | Rama wewnętrzna: ciągły obrót Rama środkowa: -90°~+90° Rama zewnętrzna: ciągły obrót |
| Maksymalne przyspieszenie kątowe | Rama wewnętrzna: ≥60°/s² Rama środkowa: ≥20°/s² Rama zewnętrzna: ≥20°/s² |
| Pierścień ślizgowy użytkownika | Możliwość dostosowania |
| Maksymalny rozmiar przedmiotu obrabianego | Ф600*450 |
| Kąt widzenia | ≤15° |