|
|
| Nazwa marki: | RUYA |
| Numer modelu: | 3DT565-B |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena: | negocjowalne |
| Czas dostawy: | 3-4 miesiące |
| Warunki płatności: | T/T |
Trójosiowy elektryczny stół obrotowy 3DT565-B to precyzyjne urządzenie zdolne do obrotu w trzech niezależnych osiach (pochylenie, przechylenie i odchylenie). Ten zaawansowany sprzęt znajduje szerokie zastosowanie w lotnictwie, badaniach naukowych i automatyce przemysłowej, gdzie wymagana jest precyzyjna symulacja ruchu i testowanie.
| Specyfikacja | Bliższe dane |
|---|---|
| Załaduj ciężar | 30 kg |
| Maksymalny rozmiar elementu testowego | 400 mm * 400 mm * 400 mm |
| Dokładność obrotowa w trzech osiach | ±3″ |
| Prostopadłość trzech osi | ±3″ |
| Przecięcie trzech osi | Kulka o średnicy Ф0,5 mm |
| Błąd pozycjonowania pozycji kątowej | ±5″ |
| Pozycjonowanie Powtarzalność położenia kątowego | ±2″ |
| Zakres stawek | Rama wewnętrzna: 0,01°/s ~ 200°/s Ramka środkowa: 0,01°/s ~ 200°/s Rama zewnętrzna: 0,01°/s ~ 200°/s |
| Dokładność stawki | ω ≤ 1°/s: 2*10⁻³ (średnio 1°) 1°/s ≤ ω < 10°/s: 2*10⁻⁴ (średnio 10°) ω ≥ 10°/s: 2*10⁻⁵ (średnia 360°) |
| Maksymalne przyspieszenie kątowe | Rama wewnętrzna: ≥100°/s² Rama środkowa: ≥100°/s² Rama zewnętrzna: ≥50°/s² |
| Pierścień ślizgowy użytkownika | Możliwość dostosowania |
|
| Nazwa marki: | RUYA |
| Numer modelu: | 3DT565-B |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena: | negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Drewniana skrzynia |
| Warunki płatności: | T/T |
Trójosiowy elektryczny stół obrotowy 3DT565-B to precyzyjne urządzenie zdolne do obrotu w trzech niezależnych osiach (pochylenie, przechylenie i odchylenie). Ten zaawansowany sprzęt znajduje szerokie zastosowanie w lotnictwie, badaniach naukowych i automatyce przemysłowej, gdzie wymagana jest precyzyjna symulacja ruchu i testowanie.
| Specyfikacja | Bliższe dane |
|---|---|
| Załaduj ciężar | 30 kg |
| Maksymalny rozmiar elementu testowego | 400 mm * 400 mm * 400 mm |
| Dokładność obrotowa w trzech osiach | ±3″ |
| Prostopadłość trzech osi | ±3″ |
| Przecięcie trzech osi | Kulka o średnicy Ф0,5 mm |
| Błąd pozycjonowania pozycji kątowej | ±5″ |
| Pozycjonowanie Powtarzalność położenia kątowego | ±2″ |
| Zakres stawek | Rama wewnętrzna: 0,01°/s ~ 200°/s Ramka środkowa: 0,01°/s ~ 200°/s Rama zewnętrzna: 0,01°/s ~ 200°/s |
| Dokładność stawki | ω ≤ 1°/s: 2*10⁻³ (średnio 1°) 1°/s ≤ ω < 10°/s: 2*10⁻⁴ (średnio 10°) ω ≥ 10°/s: 2*10⁻⁵ (średnia 360°) |
| Maksymalne przyspieszenie kątowe | Rama wewnętrzna: ≥100°/s² Rama środkowa: ≥100°/s² Rama zewnętrzna: ≥50°/s² |
| Pierścień ślizgowy użytkownika | Możliwość dostosowania |