|
|
| Nazwa marki: | RUYA |
| Numer modelu: | 2DT600GZ |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena: | negocjowalne |
| Czas dostawy: | 3-4 miesiące |
| Warunki płatności: | T/T |
Dwuosiowy gramofon do testowania nawigacji bezwładnościowej 2DT600GZ charakteryzuje się dwoma stopniami swobody ruchu w osi azymutu (X) i osi nachylenia (Y). Ten stołowy dwuwymiarowy sprzęt do precyzyjnego testowania jest używany przede wszystkim do testowania położenia, wahań prędkości, śledzenia i innych funkcji precyzyjnych komponentów i zespołów.
| Specyfikacja | Bliższe dane |
|---|---|
| Załaduj ciężar | 50 kg |
| Średnica stołu | Ф600mm |
| Płaskość stołu | 0,02 mm |
| Bicie stołu | 0,02 mm |
| Dokładność obrotowa dwuosiowa | ±3″ |
| Prostopadłość podwójnej osi | ±3″ |
| Przecięcie Dwuosiowe | Kulka o średnicy Ф0,5 mm |
| Błąd pozycjonowania pozycji kątowej | Rama zewnętrzna: ±3″ Rama wewnętrzna: ±2″ |
| Powtarzalność położenia kątowego | ±2″ |
| Zakres stawek | Rama wewnętrzna: 0,001°/s ~ 15°/s Rama zewnętrzna: 0,001°/s ~ 15°/s |
| Zakres obrotu kąta | Rama zewnętrzna: ±90° Rama wewnętrzna: ±170° |
| Dokładność stawki | ω ≤ 1°/s: 2×10⁻³ (średnio 1°) 1°/s ≤ ω < 10°/s: 2×10⁻⁴ (średnio 10°) ω ≥ 10°/s: 2×10⁻⁵ (średnia 360°) |
| Maksymalne przyspieszenie kątowe | Rama wewnętrzna: ≥30°/s² Rama zewnętrzna: ≥30°/s² |
|
|
| Nazwa marki: | RUYA |
| Numer modelu: | 2DT600GZ |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena: | negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Drewniana skrzynia |
| Warunki płatności: | T/T |
Dwuosiowy gramofon do testowania nawigacji bezwładnościowej 2DT600GZ charakteryzuje się dwoma stopniami swobody ruchu w osi azymutu (X) i osi nachylenia (Y). Ten stołowy dwuwymiarowy sprzęt do precyzyjnego testowania jest używany przede wszystkim do testowania położenia, wahań prędkości, śledzenia i innych funkcji precyzyjnych komponentów i zespołów.
| Specyfikacja | Bliższe dane |
|---|---|
| Załaduj ciężar | 50 kg |
| Średnica stołu | Ф600mm |
| Płaskość stołu | 0,02 mm |
| Bicie stołu | 0,02 mm |
| Dokładność obrotowa dwuosiowa | ±3″ |
| Prostopadłość podwójnej osi | ±3″ |
| Przecięcie Dwuosiowe | Kulka o średnicy Ф0,5 mm |
| Błąd pozycjonowania pozycji kątowej | Rama zewnętrzna: ±3″ Rama wewnętrzna: ±2″ |
| Powtarzalność położenia kątowego | ±2″ |
| Zakres stawek | Rama wewnętrzna: 0,001°/s ~ 15°/s Rama zewnętrzna: 0,001°/s ~ 15°/s |
| Zakres obrotu kąta | Rama zewnętrzna: ±90° Rama wewnętrzna: ±170° |
| Dokładność stawki | ω ≤ 1°/s: 2×10⁻³ (średnio 1°) 1°/s ≤ ω < 10°/s: 2×10⁻⁴ (średnio 10°) ω ≥ 10°/s: 2×10⁻⁵ (średnia 360°) |
| Maksymalne przyspieszenie kątowe | Rama wewnętrzna: ≥30°/s² Rama zewnętrzna: ≥30°/s² |