|
|
| Nazwa marki: | RUYA |
| Numer modelu: | ST1000-D |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena: | negocjowalne |
| Czas dostawy: | 2-3 miesiące |
| Warunki płatności: | T/T |
Wysokiej precyzji urządzenia platformy obrotowej jest głównie stosowany jako pomocnicze urządzenie do kontroli w przemyśle lotniczym i obróbki CNC.Został zaprojektowany do pomiaru odchylenia kształtu i pozycji wałów dyskowych i elementów pierścieniowych z wyjątkową dokładnością.
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Waga ładunku | 100 kg |
| Średnica stołu | F400 mm |
| Płaskość stołu | 00,025 mm |
| Wynik z tabeli | 00,025 mm |
| Tryb obrotowy | Podręcznik |
| Tryb hamowania | hamulce ręcznej |
| Pozycjonowanie powtarzalność pozycji kątowej | ±0,1° |
| Zakres pomiarowy | 0~360° |
| Wyposażone w trzyprzewódkowy uchwyt wskazujący wskaźnik tarczy | Wspiera wskaźniki tarczy do testowania |
|
| Nazwa marki: | RUYA |
| Numer modelu: | ST1000-D |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena: | negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Drewniana skrzynia |
| Warunki płatności: | T/T |
Wysokiej precyzji urządzenia platformy obrotowej jest głównie stosowany jako pomocnicze urządzenie do kontroli w przemyśle lotniczym i obróbki CNC.Został zaprojektowany do pomiaru odchylenia kształtu i pozycji wałów dyskowych i elementów pierścieniowych z wyjątkową dokładnością.
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Waga ładunku | 100 kg |
| Średnica stołu | F400 mm |
| Płaskość stołu | 00,025 mm |
| Wynik z tabeli | 00,025 mm |
| Tryb obrotowy | Podręcznik |
| Tryb hamowania | hamulce ręcznej |
| Pozycjonowanie powtarzalność pozycji kątowej | ±0,1° |
| Zakres pomiarowy | 0~360° |
| Wyposażone w trzyprzewódkowy uchwyt wskazujący wskaźnik tarczy | Wspiera wskaźniki tarczy do testowania |