|
|
| Nazwa marki: | RUYA |
| Numer modelu: | DT1000-A |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena: | negocjowalne |
| Czas dostawy: | 2-3 miesiące |
| Warunki płatności: | T/T |
Jednoosiowy obrójnik pozycji prędkości elektrycznej DT1000-A wyposażony jest w jednoosiową mechaniczną strukturę układu wału typu stołu.Jest on przeznaczony głównie do testowania elementów inercyjnych, takich jak żyroskopy i akcelerometry.Ten gramofon oferuje wiele funkcji, w tym kontrolę pozycji i prędkości, i może automatycznie obsługiwać gramofon podczas zbierania danych.
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Waga ładunku | 300 kg. |
| Średnica stołu | F1000 mm |
| Płaskość stołu | 00,02 mm |
| Wynik z tabeli | 00,02 mm |
| Dokładność obrotowa osi | ± 3′′ |
| Błąd pozycjonowania | ± 3′′ |
| Pozycjonowanie powtarzalność pozycji kątowej | ± 2′′ |
| Zakres stawek | ±0.0001°/s~±1000°/s |
| Dokładność wskaźnika | ω≤1°/s: 2*10−3 (1° średnia) 1°/s≤ω<10°/s: 2*10−4 (10° średnia) ω≥10°/s: 2*10−5 (średnia 360°) |
| Maksymalne przyspieszenie kątowe | ≥ 100°/s2 |
| Użytkownik | Dostosowywalne |
|
| Nazwa marki: | RUYA |
| Numer modelu: | DT1000-A |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena: | negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Drewniana skrzynia |
| Warunki płatności: | T/T |
Jednoosiowy obrójnik pozycji prędkości elektrycznej DT1000-A wyposażony jest w jednoosiową mechaniczną strukturę układu wału typu stołu.Jest on przeznaczony głównie do testowania elementów inercyjnych, takich jak żyroskopy i akcelerometry.Ten gramofon oferuje wiele funkcji, w tym kontrolę pozycji i prędkości, i może automatycznie obsługiwać gramofon podczas zbierania danych.
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Waga ładunku | 300 kg. |
| Średnica stołu | F1000 mm |
| Płaskość stołu | 00,02 mm |
| Wynik z tabeli | 00,02 mm |
| Dokładność obrotowa osi | ± 3′′ |
| Błąd pozycjonowania | ± 3′′ |
| Pozycjonowanie powtarzalność pozycji kątowej | ± 2′′ |
| Zakres stawek | ±0.0001°/s~±1000°/s |
| Dokładność wskaźnika | ω≤1°/s: 2*10−3 (1° średnia) 1°/s≤ω<10°/s: 2*10−4 (10° średnia) ω≥10°/s: 2*10−5 (średnia 360°) |
| Maksymalne przyspieszenie kątowe | ≥ 100°/s2 |
| Użytkownik | Dostosowywalne |