| Nazwa marki: | RUYA |
| Numer modelu: | DT200-C |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena: | negocjowalne |
| Czas dostawy: | 2-3 miesiące |
| Warunki płatności: | T/T |
DT200-C Płynny ładunek 15 kg Jednoosiowy zwrotnik do badań nawigacji inercyjnej jest przeznaczony do kalibracji i badań wymagających precyzyjnych pomiarów kątowych.System ten wyposażony jest w podstawę gramofonu, która jest bezpiecznie zamontowana na pionowej rurze stalowej z możliwością regulowania wysokości.
System gramofonu obejmuje zarówno komponenty sprzętowe, jak i kompleksowe oprogramowanie sterowania kompatybilne z W7 i nowszymi wersjami.przetwarzanie, oraz funkcjonalność wyświetlania, umożliwiającą użytkownikom konfigurowanie trybów pracy, parametrów sterowania, ustawień prędkości i progów ochrony przed przyspieszeniem.
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Waga ładunku | 15 kg |
| Średnica stołu | F200 mm |
| Płaskość stołu | 00,02 mm |
| Wynik z tabeli | 00,02 mm |
| Dokładność obrotowa osi | ± 3′′ |
| Błąd pozycjonowania | ± 3′′ |
| Pozycjonowanie powtarzalność pozycji kątowej | ± 2′′ |
| Zakres stawek | ±0.0001°/s~±200°/s |
| Rozstrzyganie stawek | 00,0001°/s |
| Dokładność wskaźnika | ω≤1°/s: 2×10−3 (1° średnia) 1°/s≤ω<10°/s: 2×10−4 (10° średnia) ω≥10°/s: 2×10−5 (średnia 360°) |
| Maksymalne przyspieszenie kątowe | ≥ 100°/s2 |
| Użytkownik | Dostosowywalne |
| Nazwa marki: | RUYA |
| Numer modelu: | DT200-C |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena: | negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Drewniana skrzynia |
| Warunki płatności: | T/T |
DT200-C Płynny ładunek 15 kg Jednoosiowy zwrotnik do badań nawigacji inercyjnej jest przeznaczony do kalibracji i badań wymagających precyzyjnych pomiarów kątowych.System ten wyposażony jest w podstawę gramofonu, która jest bezpiecznie zamontowana na pionowej rurze stalowej z możliwością regulowania wysokości.
System gramofonu obejmuje zarówno komponenty sprzętowe, jak i kompleksowe oprogramowanie sterowania kompatybilne z W7 i nowszymi wersjami.przetwarzanie, oraz funkcjonalność wyświetlania, umożliwiającą użytkownikom konfigurowanie trybów pracy, parametrów sterowania, ustawień prędkości i progów ochrony przed przyspieszeniem.
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Waga ładunku | 15 kg |
| Średnica stołu | F200 mm |
| Płaskość stołu | 00,02 mm |
| Wynik z tabeli | 00,02 mm |
| Dokładność obrotowa osi | ± 3′′ |
| Błąd pozycjonowania | ± 3′′ |
| Pozycjonowanie powtarzalność pozycji kątowej | ± 2′′ |
| Zakres stawek | ±0.0001°/s~±200°/s |
| Rozstrzyganie stawek | 00,0001°/s |
| Dokładność wskaźnika | ω≤1°/s: 2×10−3 (1° średnia) 1°/s≤ω<10°/s: 2×10−4 (10° średnia) ω≥10°/s: 2×10−5 (średnia 360°) |
| Maksymalne przyspieszenie kątowe | ≥ 100°/s2 |
| Użytkownik | Dostosowywalne |