|
|
| Nazwa marki: | RUYA |
| Numer modelu: | 3DT550WK |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena: | negocjowalne |
| Czas dostawy: | 3-4 miesiące |
| Warunki płatności: | T/T |
Trójosiowy stół obrotowy 3FDT550WK z kontrolą temperatury to specjalistyczny sprzęt testujący, który integruje kontrolę temperatury z precyzyjnymi funkcjami obrotu. System ten jest przeznaczony przede wszystkim do kompleksowych testów wydajności materiałów i produktów w ekstremalnie wysokich lub niskich temperaturach.
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Załaduj ciężar | 40 kg |
| Średnica stołu | Ф550mm |
| Płaskość stołu | 0,02 mm |
| Bicie stołu | 0,02 mm |
| Dokładność obrotowa trzech osi | ±3″ |
| Prostopadłość trzech osi | ±3″ |
| Przecięcie Trzech Osi | Kulka o średnicy Ф0,5 mm |
| Błąd pozycjonowania pozycji kątowej | ±2″ |
| Powtarzalność położenia kątowego | ±2″ |
| Zakres stawek | Rama wewnętrzna: 0,01°/s~500°/s Ramka środkowa: 0,01°/s~200°/s Rama zewnętrzna: 0,01°/s~100°/s |
| Dokładność stawki | ω≤1°/s: 2*10⁻³ (średnio 1°) 1°/s≤ω<10°/s: 2*10⁻⁴ (średnio 10°) ω≥10°/s: 2*10⁻⁵ (średnia 360°) |
| Maksymalne przyspieszenie kątowe | Rama wewnętrzna: ≥100°/s² Rama środkowa: ≥100°/s² Rama zewnętrzna: ≥100°/s² |
| Pierścień ślizgowy użytkownika | Możliwość dostosowania |
| Zakres temperatur | -50°C ~ +120°C |
| Błąd temperatury | ±1°C |
| Wahania temperatury | ±1°C |
| Jednolitość temperatury | ±2°C |
| Maksymalna szybkość ogrzewania i chłodzenia | ≥3°C/min |
| Wymiary wewnątrz pudełka | 600 mm x 600 mm x 620 mm |
|
| Nazwa marki: | RUYA |
| Numer modelu: | 3DT550WK |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena: | negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Drewniana skrzynia |
| Warunki płatności: | T/T |
Trójosiowy stół obrotowy 3FDT550WK z kontrolą temperatury to specjalistyczny sprzęt testujący, który integruje kontrolę temperatury z precyzyjnymi funkcjami obrotu. System ten jest przeznaczony przede wszystkim do kompleksowych testów wydajności materiałów i produktów w ekstremalnie wysokich lub niskich temperaturach.
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Załaduj ciężar | 40 kg |
| Średnica stołu | Ф550mm |
| Płaskość stołu | 0,02 mm |
| Bicie stołu | 0,02 mm |
| Dokładność obrotowa trzech osi | ±3″ |
| Prostopadłość trzech osi | ±3″ |
| Przecięcie Trzech Osi | Kulka o średnicy Ф0,5 mm |
| Błąd pozycjonowania pozycji kątowej | ±2″ |
| Powtarzalność położenia kątowego | ±2″ |
| Zakres stawek | Rama wewnętrzna: 0,01°/s~500°/s Ramka środkowa: 0,01°/s~200°/s Rama zewnętrzna: 0,01°/s~100°/s |
| Dokładność stawki | ω≤1°/s: 2*10⁻³ (średnio 1°) 1°/s≤ω<10°/s: 2*10⁻⁴ (średnio 10°) ω≥10°/s: 2*10⁻⁵ (średnia 360°) |
| Maksymalne przyspieszenie kątowe | Rama wewnętrzna: ≥100°/s² Rama środkowa: ≥100°/s² Rama zewnętrzna: ≥100°/s² |
| Pierścień ślizgowy użytkownika | Możliwość dostosowania |
| Zakres temperatur | -50°C ~ +120°C |
| Błąd temperatury | ±1°C |
| Wahania temperatury | ±1°C |
| Jednolitość temperatury | ±2°C |
| Maksymalna szybkość ogrzewania i chłodzenia | ≥3°C/min |
| Wymiary wewnątrz pudełka | 600 mm x 600 mm x 620 mm |