| Nazwa marki: | RUYA |
| Numer modelu: | / |
| MOQ: | 1 proc. |
| Cena: | negocjowalne |
| Czas dostawy: | 20-30 dni roboczych |
| Warunki płatności: | T/T |
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Średnica stołu | F200 mm |
| Płaskość stołu | 00,02 mm |
| Wynik z tabeli | 00,02 mm |
| Pojemność obciążenia | ≤ 15 kg |
| Dokładność obrotowa osi | ± 3′′ |
| Błąd pozycjonowania | ± 3′′ |
| Pozycjonowanie powtarzalność pozycji kątowej | ±1,5′′ |
| regulowany zakres prostopadłości | ± 15° |
| Waga | około 60 kg |
| Nazwa marki: | RUYA |
| Numer modelu: | / |
| MOQ: | 1 proc. |
| Cena: | negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Drewniana skrzynia |
| Warunki płatności: | T/T |
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Średnica stołu | F200 mm |
| Płaskość stołu | 00,02 mm |
| Wynik z tabeli | 00,02 mm |
| Pojemność obciążenia | ≤ 15 kg |
| Dokładność obrotowa osi | ± 3′′ |
| Błąd pozycjonowania | ± 3′′ |
| Pozycjonowanie powtarzalność pozycji kątowej | ±1,5′′ |
| regulowany zakres prostopadłości | ± 15° |
| Waga | około 60 kg |