|
|
| Nazwa marki: | RUYA |
| Numer modelu: | FD07/FHT12 |
| MOQ: | 1 proc. |
| Cena: | negocjowalne |
| Czas dostawy: | 20-30 dni roboczych |
| Warunki płatności: | T/T |
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Zakres pomiarowy | 0-360° |
| Wartość indeksowania wybierania | 1° |
| Dokładność pomiaru | 1" (FHT12) / 2" (FD07) |
| Rozdzielczość pomiaru | 0,1" lub 0,00001° |
| Wysokość środkowa | 160 mm |
| Otwór wrzeciona | Morse'a 4# |
|
| Nazwa marki: | RUYA |
| Numer modelu: | FD07/FHT12 |
| MOQ: | 1 proc. |
| Cena: | negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Drewniana skrzynia |
| Warunki płatności: | T/T |
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Zakres pomiarowy | 0-360° |
| Wartość indeksowania wybierania | 1° |
| Dokładność pomiaru | 1" (FHT12) / 2" (FD07) |
| Rozdzielczość pomiaru | 0,1" lub 0,00001° |
| Wysokość środkowa | 160 mm |
| Otwór wrzeciona | Morse'a 4# |