|
|
| Nazwa marki: | RUYA |
| Numer modelu: | ZDFT-360A |
| MOQ: | 1 proc. |
| Cena: | negocjowalne |
| Czas dostawy: | 20-30 dni roboczych |
| Warunki płatności: | T/T |
Sterowany programowo automatyczny wielozębny stół indeksujący ZDFT-360A składa się z wielozębnego stołu podziałowego oraz zestawu segmentowych systemów odczytu kół bębna, osiągających najwyższą rozdzielczość odczytów kątów do 0,1" zarówno na stałych, jak i ruchomych tulejach odczytowych. System ten nadaje się do miejsc pomiarowych, gdzie wymagane są ciągłe odczyty.
Sterowany programowo wielozębny stół podziałowy obsługiwany jest przez sterowany komputerowo silnik krokowy, który zarządza podnoszeniem i obrotem górnej tarczy zębatej. Umożliwia to sterowanie wielozębnym stołem podziałowym poprzez programowanie na potrzeby zautomatyzowanych zastosowań testowych.
| Model | ZDFT-360A |
|---|---|
| Średnica stołu (mm) | Φ205 |
| Wymiary (mm) | 368*138*362 |
| Dokładność - zastosowanie pionowe | 0,5" |
| Dokładność - zastosowanie poziome | 1" |
| Dokładność powtarzalności pomiaru kąta | 0,2" |
| Obciążenie (kg) | 30 |
| Waga (kg) | 45 |
|
| Nazwa marki: | RUYA |
| Numer modelu: | ZDFT-360A |
| MOQ: | 1 proc. |
| Cena: | negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Drewniana skrzynia |
| Warunki płatności: | T/T |
Sterowany programowo automatyczny wielozębny stół indeksujący ZDFT-360A składa się z wielozębnego stołu podziałowego oraz zestawu segmentowych systemów odczytu kół bębna, osiągających najwyższą rozdzielczość odczytów kątów do 0,1" zarówno na stałych, jak i ruchomych tulejach odczytowych. System ten nadaje się do miejsc pomiarowych, gdzie wymagane są ciągłe odczyty.
Sterowany programowo wielozębny stół podziałowy obsługiwany jest przez sterowany komputerowo silnik krokowy, który zarządza podnoszeniem i obrotem górnej tarczy zębatej. Umożliwia to sterowanie wielozębnym stołem podziałowym poprzez programowanie na potrzeby zautomatyzowanych zastosowań testowych.
| Model | ZDFT-360A |
|---|---|
| Średnica stołu (mm) | Φ205 |
| Wymiary (mm) | 368*138*362 |
| Dokładność - zastosowanie pionowe | 0,5" |
| Dokładność - zastosowanie poziome | 1" |
| Dokładność powtarzalności pomiaru kąta | 0,2" |
| Obciążenie (kg) | 30 |
| Waga (kg) | 45 |